Ieder kind en iedere sporter heeft een droom. "Later als ik groot ben..."
Laat ons weten wie jouw grote voorbeeld is. Maak een leuke tekening en laat je creativiteit de vrije loop gaan. Omdat alle kindjes nu niet naar school kunnen gaan, hebben we een blanco kleurplaat voorzien. Zo kun je je eigen creatieve looptekening maken. Wij zijn alvast heel benieuwd naar je creatie!
Normaal is de kleurplaat verkrijgbaar bij onze adviseurs in de winkels. Maar omdat onze winkels tijdelijk gesloten zijn o.w.v. het coronavirus, kan je hem hier downloaden en (hopelijk) thuis uitprinten.
Doelen zijn er om na te streven, grenzen om te verleggen en goede voornemens… die zijn er te vaak om na drie weken in de vuilbak te belanden. Niet deze keer. Tom liet zich inspireren om een halve marathon te lopen. Een jaar later inspireert hij jou.
Noteer 5 februari alvast in je agenda. Vanaf dan nemen we je zes trainingssessies lang op sleeptouw zodat je met goede benen en een gezonde dosis zelfvertrouwen aan de start staat van de Antwerp 10 Miles. Antwerpen loopt, iedereen kan dit!
De Runners’ lab Social Runs lopen ook in 2023 door. Dit jaar gaan we niet op zoek naar het allermooiste loopparcours, wel naar de gezelligste babbel. Meet the team van jouw favoriete winkel!
Tags: #teamrunnerslab