13 MARCH 2020 l RUNNERS' LAB
KEEP ON RUNNING | Run, stay healthy & beat the virus!
Aangepaste openingstijden m.b.t. de inperking van de verspreiding van het coronavirus.
Winkels gesloten op zaterdag
Aangezien we allemaal onze verantwoordelijkheid mee moeten dragen, zullen ook onze winkels de komende zaterdagen (14, 21 en 28 maart) sluiten.
Blijf bewegen en sporten
We zijn er als sportief bedrijf van overtuigd dat het belangrijk is om te blijven bewegen. Ook al zijn alle loopevenementen de komende weken afgelast, trek je loopschoenen aan, ga naar buiten en beweeg! Extra vitamine D en beweging zijn noodzakelijk voor onze gezondheid!
Adviseurs paraat tijdens de week en avondopening op afspraak
We vinden het heel belangrijk om in deze periode met ons advies te blijven klaarstaan voor jullie. Daarom zullen onze winkels van maandag t/m vrijdag open blijven en zullen we op dinsdag- en donderdagavond (tussen 18u en 21u) op afspraak werken. Zo willen we het aantal klanten in de winkels verspreiden over een langere periode.
Een afspraak maken?
Mail of bel (ma-vrij) de winkel waar je wil langskomen:
- Zwijndrecht | zwijndrecht@runnerslab.be - 03/775.22.13
- Gent | gent@runnerslab.be - 09/229.19.55
- Zaventem | zaventem@runnerslab.be - 02/310.90.74
- Paal | paal@runnerslab.be - 011/36.02.05
Hygiëne om verspreiding tegen te gaan
Onze adviseurs zijn zich sterk bewust van hun verantwoordelijkheid om verspreiding van het virus tegen te gaan. Adviseurs die symptomen vertonen blijven thuis. Ze wassen en ontsmetten regelmatig hun handen, zéker tussen verschillende klanten. Wij verwachten van jullie hetzelfde. Zo kunnen we er samen voor zorgen dat we hier sterker uitkomen!
Geniet van je wandel- en looptrainingen in de natuur en #keeponrunning !
#wemoverunners
Deel dit artikel